Usługi

Lista usług

Dbamy o to, aby nasza praca spełniła twoje oczekiwania. Tworzymy wnętrza z twoim stylem i konkretnymi wymaganiami. Mamy doświadczenie oferujemy wysokiej jakości usługi, aby spełnić twoje marzenia o idealnym wnętrzu.

Wzorniki

Remonty

W zakresie remontów wnętrz oferujemy szeroki wachlarz usług poprawiających wygląd i funkcjonalność każdej przestrzeni.  Obejmuje to montaż podłóg, podwieszanie sufitów, montaż listew przypodłogowych, szafek, Gładzie i malowanie.  Zobowiązujemy się do wysokiej jakości wykończenia, które spełni specyficzne potrzeby i preferencje stylistyczne ich klientów. 


Wykończenia wnętrz

Specjalizujemy się w kompleksowym wykończeniu wnętrz, malowaniu, suchej zabudowie oraz usługach budowlanych.  Dzięki odpowiedniemu wykształceniu oraz doświadczeniu w branży, firma dostarcza najwyższej klasy rozwiązania renowacyjne dla klientów mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych.Malowanie

Jeśli chodzi o malowanie, dbamy o szczegóły, używając najwyższej jakości farb i materiałów.  Oferują usługi malowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, skrupulatnie przygotowując, gruntując i nakładając ostatnią warstwę, aby uzyskać nieskazitelne wykończenie. Zapewniamy gładkie, równe powierzchnie i żywe, trwałe kolory, które odmienią każdą przestrzeń. 

Tynki dekoracyjne

Świadczymy usługi budowlane, zaspokajając różne potrzeby i projekty.  Od Betonu architektonicznego po stiuk wenecki. Oferujemy innowacyjne rozwiązania projektowe, modyfikacje konstrukcyjne i efektywne zarządzanie projektami. 

Prace GK

Firma specjalizuje się również w usługach suchej zabudowy, w tym w montażu, naprawie i wykończeniu.  Niezależnie od tego, czy jest to nowy projekt budowlany, czy renowacyjny, poradzimy sobie ze wszystkimi rodzajami instalacji płyt kartonowo-gipsowych, tworząc solidne, gładkie i proste ściany i sufity.  Oferujemy również kompleksowe naprawy uszkodzeń w płytach kartonowo-gipsowych, rozwiązując problemy takie jak pęknięcia, dziury i uszkodzenia spowodowane przez wodę czy uderzenia.